W ten weekend....

w ten weekend jak dobrze pojdze. jak bedzie pogoda, biore mono za pas i w beskid slaski. to moze byc szyndzielnia lub co kolwiek innego, moze nawet tylko zwykly spacer i kebeab pod wyciagiem ;] moze bede sam a moze nie. zapraszam ;]

temat otwarty, dla wszystkich i o wszystkim, a zwlaszca o tym co bedziesz robil w najblizszy weekend…

kurde - sesja mnie trzyma, cholera ;/
ale po tym weekendzie już będę wolniejszy, więc w zasadzie możemy skoczyć na jakieś muni czy to pod Krk czy w beskidy.

do dogadania :wink:

Ksycho: jaki plan wycieczki?

wszystko zalezy od pogody i od ludzia
jesli bedzie jedno i drugie to moze skrzyczne, jesli nie to szyndzielnia, w innym wypadku (moze) kebab w zywcu razem z Kohei’em i flatowo po boisku

jesli bylby ktos chetny to dluzsza wycieczka tez wchodzi w gre, ale tu nie wykluczam marszu, jazdy, marszu, jazdy… itd. mysle jednak ze jeden zjazd z gory wykonczy nie jednego, i przez kolejny tydzien na mono nawet nie popatrzy ;]

p.s. mowa tym razem o sobocie

Ja bym chetnie na jakis zjazd sie pisal. Tyle, ze musze cos jeszcze zrobic w sobote rano i nie moge wyjechac skoro swit. Sadze, ze najwczesniej moglbym wyjechac z Kraka miedzy 10 a 11, a wtedy to nie wiem, czy ma jeszcze sens.

nic na sile… no fakt gdybys wyjechal tak jak piszesz to nie mialoby to juz wiekszego sensu

tak czy inaczej :slight_smile: mam nadzieje ze jeszcze przed zima spotkamy sie w wiekszym gronie

Jeśli chodzi o weekend, to może ktoś się skusi na zawody bike-trialowe w Mielcu. Planuję się wybrać, organizatorzy powiedzieli, że po przeszkodach może każdy pomykać, ale do zawodów to mnie nie dopiszą za bardzo. Ale jak by się zebrało z 8-10 osób, to można by na miejscu ustalić jakąś taką kameralną kategorię, bez nagród ani nic, specjalnie dla nas :slight_smile:
Trzeba mieć kask (ja nie mam, to jak ktoś ma jakiś ekstra to chętnie skorzystam, a jak nie to będę kombinował :slight_smile: ). W każdym razie zapraszam, miło byłoby pokazać, że na jednym też można.

brzmi niezle, tylko dlaczego ten Mielec tak daleko ;/…

brzmi nieźle, mielec kawał drogi, sesja w trakcie ;/
w ten weekend są jeszcze zawody w Myślenicach ale moTotrialu - czyli na motocyklach :wink: w niedzielę finał, znajomi się szykują, żeby iść bo widowisko przednie podobno.

greets

Ksychoo, a jestes w Kraku? Bo jest szansa ze nie bedzie padac, to moznaby sie gdzies przejechac. Moze bez jakis ekstrawagancji zeby nie kusic pogody, ale jakis kopiec albo zoo. Powinno tam byc wystarczajaco duzo blota :stuck_out_tongue_winking_eye:

ech… za pozno to przeczytlem ;/
nie wiedzac o innej opcji znalazlem inne zajecie :slight_smile: no trudno
moze za tydzien gdzies bedzie lepiej np. w kraku

Ksychoo, pogoda sie zapowiada na weekend lepsza niz byla ostatnio.
Planujemy male co nieco?

ja z chęcią bym gdzieś w tereny górzyste na mono wyskoczył :smiley:

Kuba: a skad jestes?
mi sie wlasnie piwo przenioslo z soboty na piatek wiec generalnie cala sobote mam wolna
niedziela tez pasuje

Katowice sie klaniaja :slight_smile: czekam na propozycje :slight_smile:

Chlopaki… sobota na nas czeka! Teraz tylko czas i miejsce trzeba ustalic.

P.S. ja mam jeszcze tylko drobne klopoty z magura ale mysle ze do soboty to opanuje…

No to super… skoro mowa o ludkach z Tych, Katowic, Zywca, to moze ten slaski kierunek zachowamy. Ta sama gorka co tydzien temu Ksychoo?
I czy juz tam byles z mono?

A jesli chodzi o magure to… po co komu hamulce ;b

mysle by zostac przy bielsku-bialej i szyndzielni. bylem tam na piechote i jeden z szlakow jest dla emerytow i rencistow ale sa tez posrednie znacznie trudniejsze, wiec kazdy cos dla siebie znajdzie :slight_smile:

p.s. jest juz nas czworo, kto da wiecej?

Jesli chodzi o transport z krakowa to pociag jest na przyklad:
Kraków Główny 07:35 - 10:23 Bielsko Biała Główna
ale nie powiem zeby mi sie chcialo w sobote tak wczesnie wstawac. Potem sa jakies laczone polaczenia i jada sporo czasu.

PKSy sa:
08:20 - 10:30
09:45 - 11:48
10:20 - 12:30

mi najbardziej pasuje ten ktory jest tuz przed 12, ale jesli uznacie ze to za pozno to moge o tej 10:30 byc na miejscu.

zrobimy inaczej, jedz czym kolwiek do katowic a ja po ciebie tam przyjade na dworzec pkp, kube wezmiemy po drodze i ruszymy dalej. tak samo zrobimy w druga strone.

pkp osobowy o 6:47 z dworca krakow glowny, 8:32 w katowicach