[SPRZEDAM] QU-AX QX Series 29 cali

@paweloyama, masz jeszcze tego QuAx-a na sprzedaż? Ile chcesz za niego? :stuck_out_tongue:

Cześć Kiwii :slight_smile: Niestety nie mam już tego QuAx’a ;/

A jak tam twój guni? zdążyłeś złożyć przed śniegiem, czy czekasz na wiosnę już? :slight_smile:

Puk puk… jak tam Twoj Guni? Wysmigal juz ten sezon?

Też jestem ciekawy czy udało się złożyć Gienie?
Ja planuje jeszcze w tym rogu zakup schlumpfa i jak śniegi szybko nie nadejdą to może uda się pojeżdzić jeszcze w tym roku :slight_smile:

Jestem najgorszy. Zapomniałem o tym threadzie na śmierć :frowning: Sry Bros!

Więc, mój Guni już od ponad roku śmiga w najlepsze. Jest wspaniały, wspaniały, po trzykroć wspaniały! Jest jednak kilka rzeczy, które nie są tak idealne i/lub na które trzeba zwracać baczną uwagę.

Mianowicie:

  • siła dokręcenia śrub jest KLUCZOWA, przyjaciel z Niemiec który kupował swojego Schlumpfa razem z moim, zajechał swojego przykręcając bearing holdery ‘na oko’, klucz dynamometryczny jest obowiązkowy,
  • odpadły mi dust covers z łożysk, co prawda dostałem od Jogiego klej, ale nic nie dał, ponownie się odkleiły, wpadł pod nie piach i teraz skrzypią niemiłosiernie,
  • Florian Schlumpf nie odpisuje na maile! Kiedy te wyżej wspomniane dust covers się zje… zepsuły, napisałem do niego chyba z 5 maili. Po angielsku i niemiecku, i ZERO odpowiedzi :/. Zareagował dopiero na kontakt Jogiego z Tritona i dostałem ten klej.
  • jeśli ktoś ma słabe kolana to ostre kółko z przełożeniem, jakim jest Guni, zepsuje mu je doszczętnie. Ja nie mogę jeździć więcej niż ok. 3km na wysokim biegu, bo potem kolana skrzypią mi jak nieoliwione zawiasy. I bolą :confused:
  • no i oczywiście cena powoduje, że nie sposób pozostawić go przypiętego pod akademikiem na noc, bo się po prostu nie zaśnie z obawy xP

Pics:



No to ładnie. Fajnie wiedzieć, że 3 Schlumpfy śmigają po kraju, a nie że jeden z nich leży dalej w szufladzie :wink:
Zgadzam się z komentarzami.
Moje kolana na szczęście wytrzymują, chociaż przy długiej jeździe na wysokim biegu dają o sobie znać, szczególnie gdy próbuje też małe podjazdy na wysokim przejechać.
A dustholder jeden mi się odklejał, ale podkleilem go super glue i poki co trzyma. Czasem cos chrzesci i zastanawiam sie czy nie rozlozyc lozysk na zime i wyczyscic tak jak Unigeezer pokazywal w ktoryms swoim filmiku.
P.S.
Moze przerzucimy sie na jakis Guni topic, zeby nie dyskutowac w temacie sprzedam QX29 :wink: