MONOtutorialPL

SIEMKA :wink: Wraz z Małpą (Damian Małkowski) Zaczęliśmy kręcić tutoriale z trikami flatlandowymi. :slight_smile: Będą raz na tydzień 3 tutoriale na tym kanale http://www.youtube.com/user/MONOtutorialPL?feature=mhee Więc jakby ktoś chciał żeby mu nagrać jakiś trik bo nie wie jak do tego się zabrać pisać na Facebooka ( Rafał Petka ) lub na YouTube lub tu na forum . Mam nadzieje że pomogę w opanowaniu flatu :wink: Link do str na facebooku —> https://www.facebook.com/pages/MONOtutorialPL/411519415578477 Pozdrówki :wink: Petka

Czad. Na pewno się przyda taki tutorial.

Dobry pomysł. Niech to się tylko dowiem jakie wogóle są tricki i jak się nazywają to zacznę pytać. Może podasz listę tricków od najłatwiejszych do trudniejszych albo etapy.

Myślałem nad taką listą wałaśnie :smiley: więc może coś takiego zrobię :slight_smile:

Są nowe Tutoriale: Hickflip (specjalnie dla Madmana mam nadzieje że pomogę :wink: ) Seatwrap i 360 Sidespin :smiley: Piszcie jak pomogę Pozdro :smiley: a tu Tutki :

Witamy. Jestem tu nowy. Mam na imię Kacper . Mam 2 pytania.

  1. Na jakiej wysokości powinny być siedzenie do trialu?
    2.Jak nauczyć się skakać w miejscu (mam na myśli te małe podskakiwanie w miejscu dla utrzymania równowagi, nie wiem jak to się fachowo nazywa) Pozdrawiam:)

Rzadko jest odwiedzane to forum, zwłaszcza zimą :slight_smile:
Ja zaczynałem dokładnie rok temu i siodełko ustawiałem na wysokość bioder i tak mi pasuje, ale wydaje mi się, że każdy powinien według własnych preferencji (moje zdanie, nie bijcie ;)).
Co do drugiego pytania - polecam poniższy tutorial. A jeśli chodzi o utrzymywanie równowagi to wystarczy lekko dobjiać oponę, albo skakać tak “lekko” (tak jak na filmie w 0:36)

Mam nadzieję, że pomogłem, choć trochę :slight_smile:
Możesz jeszcze napisać, skąd jesteś? :wink:

.

Jestem ze Lwówka Śląskiego który znajduje się na Dolnymśląsku