MMMwDG Mały Meeting Monocyklowy w Dąbrowie Górniczej

JUŻ MOŻNA SIĘ REJESTROWAĆ!
REGISTRATION IS OPEN!
20 FIRST UNICYCLISTS will get monocykl.eu t-shirts for FREE!!!

www.monocykl.eu/mmmwdg
wydarzenie na fejsie: https://www.facebook.com/events/368703963169874/

Rezerwujcie sobie czas w dniach 4-5.05.2012 !

Z okazji festiwalu „Dębowy Gaj” w Dąbrowie Górniczej (1-6.05) otwieranych będzie kilka ciekawych obiektów sportowych – ścianka wspinaczkowa, boiska do plażówki, skatepark oraz trasy rowerowe.

Przy okazji tego wydarzenia ekipa monocykl.eu we współpracy z Urzędem Miasta organizuje „MMMwDG” czyli Mały Meeting Monocyklistów w Dąbrowie Górniczej.

Zapraszamy wszystkich amatorów jednego kółka, którzy chcieliby spróbować swoich sił w czasie jazdy w skateparku oraz poskakać po ponad 25 przeszkodach w trialparku.

Oprócz tych wspaniałych atrakcji można będzie pojeździć na Gentelman Bike’u, monocyklu z przekładnią marki Huni-Rex, popływać w jeziorze, powspinać się na ściance, pograć w siatkówkę, pospacerować po parku albo po prostu posiedzieć i podziwiać monocyklistów!

Dodatkowo w pobliżu parku oraz jezior wiele doskonałych terenów do jazdy off-road i cross, więc zabierzcie również swoje większe koła!

Program:

04.05 - piątek:

  • 11 - 15 - warsztaty jazdy na mono + testowanie monocykli HuniRex, 36” QX Marathon, Ultimate Wheel oraz bicykla Gentleman’s bike.
  • 18.30 - 20.30 – Wieczorny Street Jam Bez Napiny, czyli luźna jazda w skateparku

05.05 - sobota:

  • 12.00 – 14.30 - zawody trialowe
  • 19/20 - wieczorna jazda w centrum miasta Dąbrowa Górnicza – będzie miejsce pod flatland, street (schodki, murki, niestety bez grindów) i łatwy trial.

06.05 – niedziela
Dzień wolny – do zagospodarowania :slight_smile:

  • 11 - 14 - warsztaty jazdy na mono + testowanie monocykli HuniRex, 36” QX Marathon, Ultimate Wheel oraz bicykla Gentleman’s bike + jazda w skateparku + ścianka wspinaczkowa + pływanie w jeziorach
  • 13 – zawody skoku wzwyż

Dla najlepszych zawodników nagrody!

Wpisowe: 0zł !

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Zapisy, pytania, sugestie, uwagi, prośby:

MMMwDG@monocykl.eu

Każdy uczestnik zawodów musi zaopatrzyć się w monocykl, kask, karimatę, śpiwór i poduszeczkę oraz jedzenie na śniadanie w sobotę i niedzielę.

Zglaszam swoja obecnosc

Sproboje wpasc choc na jeden dzien, pewnie na sobote bo mam chetke na wieczorna jazde:)

Ze swoja kaska 24" to w trialu nie podzialam. Ale chetnie sie z kims wybiare na wycieczke. Moze jacy miejscowi poradza iakies fajne gorskie trasy.

Fajnie jakby organizatorzy przewidzieli jakis downhill albo maraton. Poki co i tak chwala za to co robia.

Mam nadzieję, że nas odwiedzisz. Zarejestruj się na stronie: www.monocykl.eu/mmmwdg.
W Dąbrowie Górniczej jest wiele ścieżek rowerowych, lasek, jezioro i inne atrakcje. Będziesz miał co robić i będzie gdzie pojeździć!

dokładnie. poza tym będzie trochę przeszkód w miarę łatwych, więc na 24" też powinieneś sobie dać radę :slight_smile:

jest kilka tras w okolicach jezior - po lesie, nieubitych drogach, piachu, wydmach etc. postaramy się ogarnąć mapki tych terenów. niestety zawodów sensu stricte może się nie udać zrobić ale mam nadz, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie:)

Aaaaa… fajnie sie cos dzieje a tu wciaz glupie kolano. Postaram sie pojawic jako widz, bo niby mam juz zgode od maja na rower ale delikatnie, a mono delikatne to nie jest.

e tam łukasz, zrobimy jakieś fajne, lajtowe przeszkody.
nie wiem jak bardzo boli kolano ale wokoło jest sporo fajnych nieubitych tras, które mogłyby Ci się spodobać…

ale bądź na pewno, czy to z jednym, dwoma, albo czterema kółkami :slight_smile:

Zapraszam na jazdę na mono w terenie na jurze zawierciańskiej (okolice Podlesic). Będziemy prawdopodobnie we trzech:ja, Pogot i Boguś, od 30.04 lub 01.05 do 3.05- później jedziemy do Dąbrowy Górniczej na zlot
(z Podlesic około 45 km). Spanie pod namiotem na polu namiotowym lub w agroturystyce.
Dla jeżdżących na mono i osób towarzyszących możliwość powspinania się. Posiadamy sprzęt i umiejętności posługiwania się nim.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Paweł Matys 783380358
matyspawel@vp.pl
zapraszam wszystkich zainteresowanych

No to swietnie sie dzieje bo ja mam ten sam pomysł. Tez mam zamiar wybrac sie w Rzedki lub do Podlesic. Spanie na dziko. Chcialem jechac juz w srode 25/05. Jezdzilbym na mono na Zborow i okolicach, a pozniej mial do mnie dolaczyc kolega na wspin. Posiadam caly komplet procz liny. Zostawilem ją w Szczecinie, teraz jestem w Zamosciu. Kolega troche rozmysla nad kursem paralotniowym wiec moze byc ze zostane bez partnera. Ale to i tak mi bardzo nie szkodzilo bo przeciez zawsze jest mono pod reka i nudzic sie nie da rady. Ale fajnie ze jedziecie i jak sie bede mogl podpiac to bedzie git. Wspinanie jak wspinanie, ale zastanawiam sie nad wspolnym wypadem na muni.

Ale d… nie dosc ze mono spotkanie to jeszcze okazja na Muni mi przeleci kolo nosa… ale dobrze, ze cos sie zaczyna dziac :smiley:

Pajda, tu nie chodzi o to ze boli, bo malo boli, ale mam plan, zeby w ogole nie bolalo i okazalo sie, ze jedyny sposob zeby to zrobic to je odciazyc od ciezkiej roboty na kilka tygodni i dac mu sie porzadnie wyleczyc.

Prawdopodobnie będziemy spać w Rzędkowicach na polu namiotowym - http://www.jura.tur.pl/skalka/. W planach również mamy jazdę w okolicach Zborowa, Morska, Mirowa. Podaj numer telefonu, żebym mógł do Ciebie zadzwonić jak dojedziemy.

Troche zmienił mi się plan: Jutro jadę na wspin w Sokoliki. Ale będę tam do wtorku. We wtorek jadę samochodem przez Wrocław i późnym wieczorem powinienem być w Rzędkach.

Jakby ktoś z okolic Jeleniej Góry lub Wrocławia chciał się załapać na transport to się polecam.

Hej takie dodatkowe pytanie… gdzie w DG to bedzie? Jakis adres, mapka albo co?

Jak domniemam ulica Letnia w jej polowie dlugosci w parku zielona. Park jest spory, wiec jakos sie odnajdziemy :slight_smile:

p.s. prosze o poprawke tego co napisalem jesli mozna

Zaluje ze nie moglem jezdzic, ale dobrze bylo zobaczyc wszystkie mordki :slight_smile:
W nagrode macie troche ruchomych obrazkow:

Ale ze mnie trąba! Wspin i mono a ja dopiero teraz to przeczytałem. :frowning: No fajnie, że przynajmniej sobie filmik obejrzę.

Było bardzo sympatycznie. Wielkie dzięki za organizacje. Fajne przeszkody, rowerki do próbowania i woda w hurtowych cenach!
W drodze powrotnej myśleliśmy już o rewanżu i zorganizowaniu czegoś w Łodzi, mógł by być i trial i muni.