[KUPIE] Monocykl do street'u

Witam kupie monocykl do street’u tak do 600 zl

ooooo. Będzie ciężko dostać mono do street’u do 600 zł. Jedynie qu-ax cross
(szybko sie psuje). Później qu-ax muni używany, ale są słabe miejsca jak siodło i sztyca (wheelset wytrzymały) następny to Impact Start Up, ale wątpie czy ktoś w Polsce go ma ,jedynie na Monocykl.eu http://monocykl.eu/index.php?site=oferta&backid=4&active_page=&prodid=77

Ja mam Impact Start Up… wydaje mi sie ze jest OK poza tym, ze siodlo sie wygina tak, ze predzej czy pozniej sie zlamie. No i on nie kosztuje do 600zl.

wiem że do 6 stów ale wątpie czy dostanie więc dałem inne droższe prpozycjie:).

siodło fakt - słabe jest w startupie ;/

ale do 600zł to tylko używka, których jest b.mało w Polsce.

lepiej zbierz kasę i kup sobie coś porządniejszego… chyba, że w międzyczasie się coś trafi ale szczerze wątpię.

Tak chce kupic uzywane sorka ze nie dopisalem, a na monocykle.eu ten pisze o tym IMPACT START UP ze “Korby, sztyca oraz siodło nie są przeznaczone do dużych skoków czy dropów! Dla cięższych riderów lub ostrzejszego skakania” a ja wlasnie sie zaliczam do cieższych raiderow :frowning: A na poczatek chce jak najtanszy zeby ja mi sie znudzi to zeby nie byc w plecy np 1700 a jakies 600-700 zl. jeżeli ktos bedzie zamiezal wymienic monocykl na jakis lepszy albo mu sie znudzi to piszczie tutaj albo gg: 4499492 albo nr. tel. 669241881. Pozdrawiam Karo0o