Zakupy w Rove

Udało się wam u nich cokolwiek kupić?
Już, któryś raz okazuje się, że kuszą dobrą ceną a produkty są niedostępne.
Nawet przyznają się do tego w korespondencji:

A rama KH 24" za 369zl brzmiała zachęcająco.

Wiesz wydaje mi sie ze popyt na monocykle w tamtym regionie juz dawno przeminal z wiatrem, a co za tym idzie tak na prawde nie zalezy mi na sprzedazy tego typu podzespolow bo nie ma dla nich ogolnego popytu. Mieszkajac w Opolu kupilem kiedys u nich bezposrednio korby na kwadracie i generalnie byli zdziwieni ze ktos cos takiego kupuje. Wlasciwie zdawali sie byc bardzo zaskoczeni samym faktem ze takim czyms handluja :slight_smile: odnoszac sie do popularnosci monocykli w tamtym czasie, wtedy tez lasilem sie na Koxxa Monstera 24" ktory stal u nich od ponad roku (nie mial powietrza i byl bardzo zakurzony) w sklepie za naprawde dobra cene jak na tamte czasy. Jednak ktos mi go zgarnal sprzed nosa ;/

Mam dokładnie tak samo. Ceny dobre, ale jak przychodzi do konkretów to się okazuje, że nic nie mają i za pół roku może dopłynie transport.

No chłopaki, z tego co mi wiadomo to oni nie magazynują za bardzo sprzętu monocyklowego i nawet polska strona qu-ax, którego są dystrybutorem do niedawna była tak zakurzona, że masakra.
W tym kraju działa tylko jeden sklep monocyklowy… :smiley:

Jojak, wiem jak jest, ale ich oferty czasem kusza na prawde dobra cena, wiec moze warto ich czasem ponekac. Moze sie zdecyduja w ta lub tamta strone.

No wiem, że ta oferta kusi, ale w rzeczywistości te ceny będą wyższe przy zamówieniu na które trzeba trochę poczekać. Trzeba wziąć poprawkę między innymi na to, że oferty były wystawiane przy innym kursie euro itp.

Ja kupowałem kilka razy. Dwa luksusy na miejscu. Częsci do luksusów wysyłkowo ale zawsze telefonicznie zamawiałem i raz duży zakup przyczepki rowerowej. Nie miałem problemów i ceny też były bez zmian. Jednak nie wszystko było co chciałem. Oraz ostatnio zniknęło moje konto w ich sklepie i nie odpowiedzieli na pytanie w tej kwestii. Myślę, że z rzeczy, które akurat mają, można śmiało kupować. A każdy z dostępnych nam polskich i zagranicznych sklepów monocyklowych ma swoje mocne i słabe strony (w tym internetowe:)