W ten weekend....

Chlopaki… sobota na nas czeka! Teraz tylko czas i miejsce trzeba ustalic.

P.S. ja mam jeszcze tylko drobne klopoty z magura ale mysle ze do soboty to opanuje…

No to super… skoro mowa o ludkach z Tych, Katowic, Zywca, to moze ten slaski kierunek zachowamy. Ta sama gorka co tydzien temu Ksychoo?
I czy juz tam byles z mono?

A jesli chodzi o magure to… po co komu hamulce ;b

mysle by zostac przy bielsku-bialej i szyndzielni. bylem tam na piechote i jeden z szlakow jest dla emerytow i rencistow ale sa tez posrednie znacznie trudniejsze, wiec kazdy cos dla siebie znajdzie :slight_smile:

p.s. jest juz nas czworo, kto da wiecej?

Jesli chodzi o transport z krakowa to pociag jest na przyklad:
Kraków Główny 07:35 - 10:23 Bielsko Biała Główna
ale nie powiem zeby mi sie chcialo w sobote tak wczesnie wstawac. Potem sa jakies laczone polaczenia i jada sporo czasu.

PKSy sa:
08:20 - 10:30
09:45 - 11:48
10:20 - 12:30

mi najbardziej pasuje ten ktory jest tuz przed 12, ale jesli uznacie ze to za pozno to moge o tej 10:30 byc na miejscu.

zrobimy inaczej, jedz czym kolwiek do katowic a ja po ciebie tam przyjade na dworzec pkp, kube wezmiemy po drodze i ruszymy dalej. tak samo zrobimy w druga strone.

pkp osobowy o 6:47 z dworca krakow glowny, 8:32 w katowicach

Na prawde chcesz tak wczesnie jechac?
Wole osobowki bo moge podjechac na przystanek blizej domu i byc chwilke pozniej wiec wchodzilyby w gre:
06:47 08:32
07:35 09:19
09:46 11:42

Tylko sie zastanawiam czy to ma sens, jechac 1:40 do katowic jak moge ze 2 godziny autobusem byc w bb jak chcesz tak wczesnie to mam tez autobus:
07:40 i o 09:43 jestem w bb

jutro to znaczy dzis wszystko dogadamy… na ostatni guzik

Jakby ktos chcial sie dolaczyc. Zbiorka o 11 pod wyciagiem na Szyndzielnie.

Jutro jest Masa Krytyczna w wiekszosci miast. Jakby ktos mial ochote w Krakowie sie przejechac to zapraszam. Ja planuje zabrac mono do pracy i po pracy podjechac na rynek. Zbiorka o 18tej pod Adasiem.

Moze nie w najblizszy weekend, ale 5-7 listopada odbedzie sie w Krakowie kolejny Slot Fest.
W planie jak zawsze warsztaty mono na dachu YMCA.
Mnie niestety nie bedzie bo juz zaplanowalem inna impreze, ale jakby ktos byl chetny to wiecej info tutaj: http://kuglarstwo.pl/forum/topics21/2010115-7-slot-fest-o-wschodzie-krakow-vt7848.htm

szkoda, że Cię nie będzie ;/ ja się zjawię pewno, oby było więcej ludzi niż rok temu!

jest zimno wiec oby pogoda dopisala
niech bedzie cieplej choc tego jednego dnia to sie pojawie

w najblizszy weekend beda obledne ceny w dunskim UDC (jesli jeszcze cos zostanie) juz niektore wygladaja zachecajaco. Szczegoly tutaj:

w sumie to w poprzedni… byl ktos na Slocie? Na fotkach jakie obejrzalem widzialem tylko Basa ze znajomych.

impreza calkowicie wyleciala mi z glowy…
wiem ze zapowiadalo sie kilka osob, jednakze fotki ktore tez juz widzialem nie wskazywaly na obecnosc kogokolwiek znajomego oprocz basa
jesli jest inaczej niech ten ktos sie odezwie :slight_smile:

No nie w ten weekend bo sadze, ze w sobote nie powinno sie wsiadac na mono :wink: ale mam ochote sie gdzies wybrac w nastepny. Mialby ktos ochote w czwartek 6.01 lub sobote 8.01 pojechac w jakis snieg jesli nie bedzie dodatnich temperatur? Na razie zastanawiam sie nad czyms bardziej lokalnie typu Lasek Wolski, Zakrzowek lub Ojcow ale inne propozycje tez mile widziane :slight_smile:

Kurcze to chyba mój pierwszy post tutaj :), ja byłem 2 tygodnie temu na muni i z Szyndzielni kilka razy zjechałem skrótowym szlakiem (tym stromszym) do stacji kolejki, mam filmik z kasku ale jak tak go obejżałem to nudny mi sie wydał. W każdym razie zapraszam do Bielska żeby pośmigać :D, pozdrower!

Kręcone GoPro, ContourHd czy może czymś innym?
Odwiedzimy Cię w Bielsku :slight_smile:

ContourHD :), zapraszam, góry, palety i rurki czekają :D:D:D

Muni w weekend!
Jedziemy do Myślenic na góre Chełm. W planie zjazd przynajmniej jedna z tras rowerowych + jakas wycieczka na gorze: http://www.gory-latem.pl/data/modules/artykuly/art_685/big_zarabiemapa.jpg

Chcemy byc kolo 11 pod wyciagiem.