Unicon16 WM 2012 - Panorama WebCam Brixen

http://www.unicon16-2012-brixen-webcam.pezzei.info/

Gorgeous valley shot! Can’t wait to see it live and I hope world’s not gonna end in the beginning of 2012 xO

O maja snieg w Brixen :slight_smile:

Zastanawialem sie dzisiaj czy by nie zrobic jakis polskich koszulek na Unicon. Z tego co pamietam Kopenhage to tam sporo ludzi chodzilo w koszulkach klubowych/krajowych, wiec moznaby w ten sposob zaakcentowac swoja obecnosc.
Co o tym sadzicie? No i kto sie wybiera :slight_smile:

my raczej na bank będziemy. tzn. piotrek, jojak, ja i citro, nie wiem jak dyrda…

o koszulkach możemy pomyśleć, mam dość tanie dojście, więc nie będzie z tym problemu, tylko najlepiej do kwietnia/maja musimy się decydować :slight_smile:

Słyszałem że wejściówka na UNICON 200 euro O_o troche nie na moją kieszeń :frowning:

Ja się wybieram z dziewczyną nawet. Koszulki to fajna sprawa, choć jestem kosmopolitą, to się nagnę dla integracji z krajem zameldowania.
200 euro to faktycznie b. dużo. Ale może nie dotyczy jeżeli się wystartuje w jakiejś konkurencji - taką mam nadzieję.
Kiedyś był też temat wynajęcia autokaru, gdyby się okazało że jest dużo chętnych.
PZDR!

Ceny sa niestety na poziomie swiatowym… z tego co widze juz obowiazuje cena 240e.
Dobrze, ze przynajmniej euro troche spadlo ostatnio. Jesli ktos nie planuje startu w zadnej z konkurencji to placi polowe ceny tj 120e. Jak ktos chce startowac to zostaly dwa miesiace na rezerwacje. Szczegoly ponizej.
Do tego dochodzi oplata za czlonkowstwo w IUF. 10e o ile dobrze pamietam.

A jesli chodzi o koszulki to chcialbym przede wszystkim, zeby wyszla fajna monocyklowa koszulka a to ze bedzie polska to bedzie dodatkiem. Mam pewien pomysl ale poki co nie wychodzi wykonanie :wink: Jak macie jakies pomysly to wrzucajcie tu.

Registration Fees:

Please keep in mind the following dates regarding your registration:

When registering until October 6th 2011, you'll pay the earlybird price of €160.
When registering until January 11th 2012, you'll pay the regular fee of €200.
For a registration between Janaury 12th and March 31st 2012 the price is €240.
After March 31st 2012 you'll only be able to register as a non-competitor.
Prices for non-competitors are €80, €100 and €120.

New for upcoming Unicons: Everybody needs to become a member of our International Unicycling Federation (IUF) to take part at Unicon16.

właśnie ceny są zabójcze. do tego to jest opłata ZA SAM UDZIAŁ/ WEJŚCIE na Unicon. żarcie, spanie, przejazd etc. płatne dodatkowo.

my (piotrek i ja) zaczynamy się zastanawiać powoli nad sensem tego przedsięwzięcia… zależy jak z czasem i kasą, a do tego musimy wrócić wcześniej kilka dni, żeby zdążyć na EJC do Lublina…
więc tak naprawdę ostatnie dni nas ominą, a wtedy będzie street… choć co do streetu to może nie być przeszkód z prawdziwego zdarzenia, część riderów już bojkotuje tą imprezę…

240 Euro + spanie + jedzenie na 10dni + przejazd… boję się, że całość może się zamknąć w ok 2000zł :E

zobaczymy co i jak ale są szanse, że jednak nas tam nie będzie :frowning:

i w ogóle - ponad 1000zł za udział. kurde, trochę szalona cena ;/

W sumie to chyba bede jeszcze mial wolne i moglbym sie wybrac. Tylko zastanawiam sie czy jest sens jechac na wszystkie dni.

No ladnie, przegapilem termin i teraz to juz tylko pozostaje wystartowac w roli non competitor:(

Tak to jest jak sie odwiedza forum 2 razy w roku:(

I rzeczywiscie tak jest napisane na stronie internetowej. Ale mimo to probowalem sie zarejestrowac i podczas rejestracji natknalem sie ze mozna sie jeszcze zapisywac do konca kwietnia. Dla startujacych kosztuje to 240 Euro.

No to sie zglosilem na kilka dyscyplin:D

Co do koszulek to jestem jak najbardziej za, najlepiej jakies oddychajace, ew. rowerowe z kieszeniami z tylu.

Skoro już po terminie zapisów to może niech zgłoszą się Ci co jadą. A oto lista startowa z Polski:
Id No
1608 Poland Chornikowski Lukasz
1745 Poland Grzeszkowiak Klaudia
128 Poland Rybi Dariusz
1924 Poland Siegienczuk Maksym

Czu jedzie ktos jako widz? Osobiście, ja zabieram 3 os do towarzystwa.

Startuje w DH, XC, Up Hill

Ja planuje start w DH, XC i wyscigu 10km, wiec pojezdzimy razem :slight_smile:
Pytanie, czy dla 4 osob jestesmy w stanie jakies sensowne koszulki w dobrej cenie zrobic.

Ja planuje byc tam od 18 do 29 lipca, chociaz mozliwe ze 18tego zostane w Monachium i dopiero 19go sie wybiore do Brixen.

Nadruk na koszulce

Co byscie powiedzieli na taki nadruk na koszulce?

UniShadowRedPL.png

Albo taka propozycja z kreatora na jednej ze stron. Cene wyplulo bodajze 62zl, ale sadze, ze mozna taniej cos takiego zalatwic.
Jeszcze nie wiem jak do konca bedzie wygladac ale planuje przynajmniej jedna dla siebie stworzyc.

KoszulkaUnicon.JPG

Ejjj ja też chce taką :smiley: może nie jade na unicon ale chce xD

Mi sie podoba pomysl z unihusarzem :slight_smile:

Zmienil bym napis na POLAND - bardziej zrozumialy

No wlasnie zastanawialem sie nad POLAND i zdecydowalem sie po polsku zrobic, ale to jeszcze do dogrania wszystko. Postaram sie w najblizszym tygodniu przygotowac jakies projekty :slight_smile:

Zamowilem jedna koszulke na probe zobaczymy jak to im wyjdzie. Koszt wyszedl 27zl + przesylka (10 list zwykly, 11,5 polecony, 23 kurier). Jak bedzie fajne to zbiore chetnych i zamowie. Niestety przy kilku sztukach znizki nie bedzie, ale za to bedzie wiekszy wybor wzorow :slight_smile:

czekam na foto :slight_smile:

Mnie być może w tym roku Unicon ominie bo dostałem ciekawą oferte pracy w tym terminie :frowning:

ale jeszcze nic nie przesądzone bo wczoraj poważnie stłukłem nadgarstek co niejako może mnie dyskwalifikować z roboty,

dobrze że lewy, tego nie używam na mono