Polska na UNICON XVI

Mam pomysł i nie wiem jak go zorganizować, a ten pomysł, to żeby zebrać ekipe z polski i wyjechać za 1,5 roku do Włoszech na unicon XVI. tylko trzeba zebrać skład i w droge :slight_smile: proszę o rozpatrzenie mojego pomysłu. dajcie własne pomysły :slight_smile:

Wlochy sa na tyle blisko, ze mam nadzieje nie bedzie z tym wiekszego problemu :slight_smile:
Ja jestem chetny.

Jeszcze trochę czasu jest, ale jak Vookash wspomniał do Italii nie jest tak daleko, więc może jakaś ekipa z Polski się wybierze :wink:

a wiecie ze w 2012 jest koniec swiata :slight_smile:

No to zdazymy… ostatni unicon przed koncem swiata :wink:
A tak mnie naszlo jakby zorganizowac ekipe samochody + duze kola i pojechac na mono na Unicon? Wychodzi tylko jakies 1000km :wink:

rozumie ze widziales ostatni filmik na profilu KH http://vimeo.com/17852073 Divide by 1 (2705 mil na mono)
ale spoko, mysle ze dalibysmy rade :slight_smile: zreszta jakis czas temu byla jakas wyprawa do Rzymu na mono z polski

Wyprawa do Rzymu byla :slight_smile: a filmiku niestety nie widzialem bo cos mi sie wyswietla, ale kiedys przeczytalem ich calego bloga :slight_smile:

No to mi doliczcie jakieś 700km bo mieszkam koło gdańska, jeszcze na kole 20’’ bo nie mam dużego :astonished: . A jeżeli chodzi o transport to myślałem żeby jechać jakimś autokarem, by taniej było niż każdy by miał swoim autem jechać :slight_smile: byśmy zrobili zżutkę na autokar i jazda :roll_eyes:

No na autokar to się chyba ludzi tak czy tak nie nazbiera :slight_smile: Zobaczymy co pokaże życie, ale ja chciałbym się tam wybrać, a rzeczywiście nie tak daleko jak na taką imprezę :slight_smile:
ps: pozdrów Tatę, następnym razem dokopiemy mu w bule ;p

jeśli się zbierze ok 40 osób to można brać autokar :stuck_out_tongue:
ale jeśli nie (a wątpię, że się zbierze) to trzeba się będzie inaczej organizować ale jestem pewny, że sporo trochę się wybierze.

Nie drzeć się że nie dotyczy bezpośrednio UNICON’u

Dobra Dobra to Temat UNICON’a ale skoro jesteśmy przy wielkich wyprawach i fakcie że POLSCY monocykliści to weseli ludzie. To może spróbować zaplanować wyprawe grupy większej gdzieś w Europe. Ja zaproponuje na początek FRANCJE. jeżeli mój pomysł znajdzie u WAS popracie jak i faktycznie nabierze sesnu to zakładać temat :smiley: i no cóż może coś w tym roku by wypaliło :smiley: