One Wheel Festival II - kto jedzie?

elo!

kto się wybiera w ogóle na ten festiwal? bo z tego co słyszę to na razie jakichś tłumów nie ma, a szkoda…

na pewno z Niemiec będzie trochę ludzi, z Czech, Włoch, może Dania.
jeszcze będzi tak, że zagranicznych będzie więcej niż naszych :slight_smile:

wpiszcie się kto na pewno będzie, a kto jeszcze nie wie ale chce być.
bo jeśli przyjedzie 15 osób z PL to taki słaby raczej event :stuck_out_tongue:

greets

ps. poza tym potrzebujemy ludzi do flatbattle - Petka i Małpa, musicie być!

Wybierz mnie, wybierz mnie! :slight_smile:

E kurcze minal mi czas na edycje…
czwartek jest wolny, a impreza zaczyna sie w piatek rano. Ja w zwiazku z tym planuje jechac do Opola do znajomych w czwartek i w piatek rano zabrac sie jakims autobusem na miejsce. Jakby ktos byl chetny do wspolnej jazdy w piatek - dajcie znac.
Chociaz patrzac na odleglosc Opole-Chrzelice zaczynam zastanawiac sie czy nie pojechac na mono, tylko, ze wtedy ciezko wiecej bagazu zabrac.

Postaram się być ale nic nie obiecuje:( a widziałem Pajda że tez już troche potrafisz :slight_smile: bo wiem że małpa jedzie, ale co ze mną to nie wiem :frowning:

trochę umiem ale głównie skupiam się na street/trial.
rolle mi nie idą ANI TROCHĘ ale z drugiej strony nigdy ich mocno nie cisnąłem… jakbym się skupił przez tydzień to może coś by wyszło ale jednak wolę robić flipy i różne takie tam :slight_smile:

wpadnij petka - impreza pierwsza klasa, pokażesz się na flat battle, zawsze coś nowego!

vookash - to fakt, daleko nie jest ale z bagażem może być ciężko… chyba, że ktoś by Ci go wziął.

ja raczej będę na miejscu od środy, żeby coś tam pomóc.

bierzcie znajomych, rodzinę, przyjaciół, rejestrujcie się i heja :)!

ja jestem zainteresowany sobota i trialem, zatem w sobote napewno bede, no chyba ze cos mi wypadnie a nie chcialbym…

A mnie w tym roku nie będzie :frowning:
Dobrej zabawy wszystkim, zabawcie tam za mnie :slight_smile:

Ja jadę ( nie ma to większego znaczenia), ale pytanie brzmi kto jeszcze?
Został jeszcze niecały tydzień do festiwalu i nie widzę większego poruszenia na forum xO

Siema

Ekipa z Jeleniej Będzie Ja Nata i Alicja Liczymy na Czechów HEHEHEHE no no … organizacja z dupy w tym roku według mnie i ludzie jakoś chyba odpuścili … my jedziemy bo było w cipkę. jeżeli wśród mono cyców są lino skoczki bierzcie sprzęt im więcej rozrywki tym bardziej fun.

Ja tam nie wiem, czy można na kogokolwiek liczyć. Tydzień temu rozmawialiśmy z Grace i zapisanych było niecałe 20 osób xO więc pozdro.

łochocho

Super pięknie będzie pro rodzinny klimat :smiley:

Pytanko

Łachudry i degeneraci! Przyjedźcie w jak największej liczbie! bo ktoś z was mógłby mieć przypadkiem sziszę :smiley:

dokładnie. impreza będzie super kameralna.
do festiwalu niecały tydzień, a ludzi zapisanych wcale wielu nie przybyło…

To wszystko dlatego, ze zdecydowalem sie przyjechac… po prostu boja sie, ze im pocisne we wszystkich konkurencjach :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja się wpisałem we formularze ale niestety odpadam :confused: Mam wtedy pokaz

Może na dzień/dwa wpadnę

zaczęłam wybierać jakieś zdjęcia i niektóre są >> TU <<
coś tam będzie z czasem przybywało.

a poza zdjęciami to chciałam podziękować wszystkim świetnym ludziom,
którzy byli - tym biorącym prysznice i tym nie biorącym :stuck_out_tongue_winking_eye:
Wszystkim, którzy do mnie strzelali, lub dawali się zastrzelić,
wszystkim co widzieli różne znaczki lub nie,
wszystkim, którym udało się wbić bramkę i tym, którzy tylko próbowali
i wszystkim śpiewającym lemon tree na całe gardło
i wszystkim chrapiącym nad ranem
i wszystkim z telewizjobusa i wszystkim, którzy się tam nie zmieścili
i wszystkim innym cudownym ludziom, którzy jakoś nie zmieścili się w powyższej wymieniance - dziękuję Wam kochani!

Ogromne indywidualne podziękowania dla Pajdy (wraz z ekipą z Pajdobusa), Citro i Łukasza za podróże z Wami i dla Bartka za towarzystwo i grzejnik :wink:

Udalo sie w koncu cos sklecic… macie i bawcie sie, a ja czekam na pozostale relacje :slight_smile:

Dzięki Vookash za krótki filmik. Widziałem, że na fejsie krąży już edit Makarona.

Niech i tu bedzie:

roznica w jakosci jest powalajaca :wink: ale coz sie dziwic w starciu lustrzanka vs komorka :stuck_out_tongue_winking_eye: