Nova Dubnica MUNI

Planuje wyjazd na maraton MTB do Novej Dubnicy na Slowacji, gdzie bedzie osobna kategoria MUNI i zapewne wystartuje wiecej ludzi na jednym kolku.
Impreza jest w sobote 27 sierpnia i start MUNI jest o 11:30. Trasa MUNI ma 9km, jak dla mnie to troche malo, ale i tak bym sie przejechal sprobowac swoich sil z innymi a nie tylko z rowerami.

Planuje jechac samochodem z Krakowa i mialbym miejsce na 1 max 2 osoby (reszte samochodu zapewne zajma monocykle). Wyjazd prawdopodobnie w sobote rano (chociaz to 4 godziny jazdy a nocleg z tego co wyczytalem za darmo, wiec zastanawiam sie nad wyjazdem w piatek po pracy, zeby byc wyspanym). Powrot na pewno w sobote, bo w niedziele jest maraton MTB w Krakowie, na ktorym tez planuje byc.
Jesli ktos mialby ochote to pisac. Ja probuje sie dowiedziec jak jest z rejestracjami oplatami, bo do 6 sierpnia jest taniej, a potem drozeje.
Wiecej informacji: www.maraton.sk

witam, ja obecnie jestem poza zasiegiem do nie wiem jak dlugo a do tego mam cos z ledzwiami, przeciagnalem sie przy probach skakania i boli jak cholera
tzn. nie potrafie bez bolu zalozyc nawet skarpet co rzutuje na moja jazde na mono

Czesc

Zamierzam jechac na ten maraton. Jadę z Zamościa Mercem Vito, mam 1 miejsce wolne.

Dopiero zobaczylem na mapie ze to kawal drogi jest. Raczej pojade przez Krakow, choc jeszcze nie postanowilem dokladnie.
Vookash, moze bys tak chcial pojechac ze mna?

A wogole, Czy ktos jeszcze sie tam wybiera? Czy dużo jest Municyklistów w Polsce? Jestem swiezy na tym forum choc ujeżdżam już dość długo. Chetnie bym poznal jakich ludzi po fachu.

Pozdro
Makym

no trochę nas jeździ ale nie za dużo… mniej niż 10osób będzie. przynajmniej te, które jeżdżą i które znam :slight_smile:

ile już jeździsz?

Jesli sobie dobrze przypominam to od 2006 - bedzie juz 5 latek.
Ale brak jest ciągłości przez ten odcinek czasu. Wiec jeszcze nie latam. Mialem wiele przerw i zawsze chetne wracalem na bananowe siodlo. Teraz mam 2 miesiace wolnego i nowiutki KH24 wiec nie zamierzam próżnować. Chetnie poznam (nie)całą dziesiatke. Moze by sie tak gdzies umowic w jakich górkach? Co wy na to?

Najwiekszy postep zrobilem w Irlandii. Zawsze wolałem jazde po górach ale w okresie studiów w Szczecinie mogłem cwiczyc tylko na schodach. Prosze: http://www.youtube.com/user/extrimax#p/a/u/1/05A8Bj7jLL4
Bardzo amatorsko nakrecone, ale zawsze pozostawia jakis slad w internecie.

Hej, no za wiele nie ma. Pytanie zawsze od kiedy liczyc ze to Muni :wink:
Makym odezwij sie do mnie na priv to sie doGADAmy jakos, zawsze to fajniej z kims, ale ja z powodu niedzielnego wyscigu w Krakowie mam plan dosyc napiety.
No i dobrze ze nie bede tylko z Zachim bo glupio wygladalo jak nas tylko dwojka byla zarejestrowana :wink:

W tym roku odbędzie się w Nowym Dubnice Muni Otwarte Mistrzostwa SR. 31.8.2013 Trasa będzie mierzyć około 43 km.
Ponadto będzie to również rozpocząć umieścić niekonkurencyjne na krótszą trasę, około 10 km.

Szczegóły wkrótce na www.maraton.sk

Przepraszam za mój polski :o

Dystans 43 km bardzo mi się podoba, jak tylko będę mógł przyjechać to przyjadę, i przejadę:)

sign has been launched

30.8.2014, Nová Dubnica, Slovakia
open championship
13km/330m
www.maraton.sk

I plan to be there again :slight_smile:
I would like to take a longer distance and also to take some more Polish unicyclists, but we’ll see how it goes until August.

2015 - championship

29.8.2015
Open Slovak muni championship

route: 20km / 630m

www.maraton.sk
https://www.facebook.com/dubnickymaraton

YOU ARE WELCOMED! :smiley:

I´m going. From Czech Rep., Litoměřice. :slight_smile:

We’ve been there, thanks for nice race! But where were the participants from Slovakia and Czech Republic this year? (apart from Matej of course).

So sorry Vookash, I paid starting fee and looked forward but finally I cant come. Next year I hope.

Open championship 2016

Open MUNI championship in Slovakia, again on Novodubnický maratón.

27.8.2016

YOU ARE WELCOMED!